HartzLack nagrodzony w kategorii "LAKIERY i IMPREGNATY DO PODŁÓG DREWNIANYCH"

 

  

 🥇🥇🥇 Nagrody rozdane... 🥇🥇🥇
Gala Budowlanej Marki 2022 za nami 💪
Drodzy Wykonawcy 👍 to dzięki Wam i dla Was
kolejny raz zdobyliśmy tytuł BUDOWALNEJ MARKI ROKU 2022
W KATEGORII: "LAKIERY I IMPREGNATY DO PODŁÓG DREWNIANYCH"
Dziękujemy Wam 🤝 za pracę na rozwiązaniach marki HartzLack dających ogromny wpływ na komfort użytkowania oraz finalny efekt odnawianej przez Was drewnianej podłogi.
Ranking Budowlana Marka Roku 🏆 ze względu na badawczy charakter jest klasyfikacją niezależną od subiektywnych czynników. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.
Dziękujemy również całemu zespołowi marki HartzLack 👏 za codzienny wkład w rozwój marki, której jakość tak bardzo doceniają polscy parkieciarze i cykliniarze.

 

Więcej szczegółów na stronie organizatora

 

https://www.rankingmarekbudowlanych.pl/index.php/pl-pl/

 

Z wyrazami szacunku

Zespół marki HartzLack

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.