APU1 SSF - Nr 1 wśród lakierów do podłóg

Już po raz drugi, Hartzlack APU najwyżej 
ocenionym lakierem przez profesjonalnych wykonawców!!!

Lakier Hartzlack APU1 Super Smooth Formula - Nr 1 wśród lakierów do podłóg!   

logowykonawcy

Niedawno zakończył się ogólnopolski konkurs o tytuł
„Produkt Wykonawcy 2010”.

Ten prestiżowy tytuł i nagrodę główną w kategorii 
"Produkty do ochrony drewna" zdobył lakier do podłóg 
Hartzlack APU1 Super Smooth Formula
Jest to nowoczesna formuła lakieru oparta o wodorozcieńczalne poliuretany, której cechami wyróżniającymi są bardzo wysoka odporność mechaniczna, duża trwałość powłoki i wybitna łatwość aplikacji.

To wyróżnienie jest szczególnie cenne dlatego, że to właśnie zawodowcy, eksperci i wykonawcy, którzy na codzień porównują różne produkty w praktyce, na placu budowy, uznali HartzLack APU-1 SuperSmoothFormula za najlepszy lakier dla profesjonalnego parkieciarza. 
Warto wspomnieć o silnej konkurencji w tej kategorii - do konkursu zgłoszone też zostały sztandarowe produkty marek Domalux - Domalux Silver i V33 - Plastor PUR-T 3 DUO.

 

Jest to drugie z rzędu wyróżnienie dla produktów marki HartzLack z serii Profi. 
W edycji 2009 "Produktem Wykonawcy" i zdobywcą nagrody głównej w tej samej kategorii został dwukomponentowy lakier do podłóg, Hartzlack APU2 Professional
Druga z rzędu nagroda dla lakierów Hartzlack jest potwierdzeniem, że starania aby dostarczać 
produkty o bezkompromisowej jakości, mają sens i są doceniane przez profesjonalistów.

 

 

* Konkurs Produkt Wykonawcy organizowany jest pod patronatem miesięcznika 
“Fachowy Wykonawca” a środowiskiem oceniającym są aktywnie działający zawodowo wykonawcy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy

HartzLack to specjalistyczna marka produktów do zabezpieczania, konserwacji oraz dekoracji drewna. Bogata oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i indywidualnego wykonawcy. Ze względu na swoją wysoką jakość i parametry użytkowe jest to grupa produktów szeroko znana i wyjątkowo ceniona przez klientów w całym kraju.

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.