Venga Hartzchemie jest firmą specjalizującą się w dziedzinie produktów do zabezpieczania, konserwacji i dekoracji drewna. Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i indywidualnego wykonawcy.


Dostarczamy Państwu, znane od ponad 30-u lat na polskim rynku, lakiery do drewna marki HartzLack®. Ze względu na swoją wysoką jakość i parametry użytkowe jest to grupa produktów szeroko znana i wyjątkowo ceniona przez klientów w całym kraju a nawet Europie.

 

Jesteśmy firmą wysoko innowacyjną. Stale poszerzamy gamę produktów w taki sposób, aby jak najpełniej zaspokajać potrzeby naszych klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających. Korzystamy przy tym z doświadczenia i porad wykonawców, współpracujemy z renomowanymi światowymi producentami wyrobów chemicznych, opieramy się także na własnych doświadczeniach.

 

Produkt polecany dla profesjonalistów

Tak powstała grupa lakierów do parkietu przeznaczona specjalnie dla profesjonalistów – parkieciarzy HartzLack Profi System. Produkty wchodzące w skład Profi Systemu to najwyższa, światowa jakość przy konkurencyjnej cenie. Wartością dodaną jest profesjonalny program szkoleń i doradztwa technicznego dla wykonawców. Wszystko po to by Państwa parkiet zachwycał swoim wyglądem i trwałością przez wiele, wiele lat.
Naszą odrębną działalnością jest import surowców chemicznych od renomowanych światowych dostawców na potrzeby krajowych producentów.
Możemy Państwa zapewnić, iż korzystając z naszych wysokiej jakości produktów do zabezpieczania, konserwacji i dekoracji drewna zawsze osiągną Państwo zamierzony efekt, gdyż od wielu lat.... NASZĄ PASJĄ JEST DREWNO.

 

 

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma otrzymała Certyfikat Rzetelności, którego celem jest wyróżnienie najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce oraz promocja rzetelności płatniczej i zasad etycznych w biznesie.

 

 

Drodzy Klienci oraz wykonawcy dziękujemy Wam bardzo za rekomendację i uznanie marki HartzLack jako produktów NR1 w zakresie trwałości, bezpieczeństwa oraz doskonałego efektu finalnego jednym słowem godnych polecenia na każdą podłogę drewnianą. Więcej na temat konkursu znajdą Państwo na stronie organizatora firmy ASM  http://www.rankingmarekbudowlanych.pl/index.php/pl-pl/

 

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.