20-letni parkiet dębowy został odnowiony i zabezpieczony specjanym, wodorozcieńczalnym lakierem do podłóg sportowych marki HartzLack - APU 2 SPORT SYSTEM. Jest to lakier stworzony specjalnie z myślą o tego typu obiektach sportowych jak sale gimnastyczne, przedszkola, sale taneczne itp.

 

Ten produkt wyróżnia się na tle innych lakierów dodatkowymi cechami. Najistotniejszą z nich jest antypoślizgowość, która decyduje o bezpieczeństwie użytkowników i zapewnia im komfort korzystania z obiektów sportowych. APU 2 SPORT SYSTEM spełnia wymogi na antypoślizg wg normy: PN-EN 14904:2009.

HartzLack APU 2 SPORT SYSTEM cechuje się zarówno elastycznością jak i odpowiednią twardością. Połaczenie tych cech gwarantuje, że dany parkiet będzie służył przez wiele lat, nie tracąc swoich pierwotnych właściwości. Twardość lakieru przekłada się na odporność powłoki na zarysowania a dzięki elastyczności powłoka pracuje razem z drewnianą posadzką odkształcając się np. podczas uderzeń piłką.

Lakier spełnia wymogi normy na trudnozaplaność wg normy EN 13501-1:2007. Występuje w kompletnym systemie wraz z niepalnym podkładem oraz kolorowymi liniami.

Zapraszamy do współpracy dyrektorów szkół oraz kierowników budynków administracji publicznej (biblioteki, przedszkola, hale sportowe itp.) do współpracy w zakresie renowacji podłóg drewnianych.Prosimy o kontakt mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 600 433 990.

 

Zdjecia z realizacji

 

Podłoga przed renowacją:

Efekt po pracach:

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.