Wszystkie dzieci chciałyby mieć piękną salę gimnastyczną w swojej szkole. Odpowiedzialni Dyrektorzy muszą też myśleć o bezpieczeństwie uczniów i możliwościach finansowych realizacji takiego celu. Szukasz pewnego wykonawcy w najlepszej cenie, niezawodnego i sprawdzonego w setkach sal sportowych systemu lakierowania podłóg sportowych? System lakierowania HartzLack TRWAŁY PARKIET - odnowi każdą sportową podłogę bezpiecznie i na długie lata.

 

 

 HartzLack nagrodzony w kategorii lakiery i impregnaty do drewna. 

 

 

20-letni parkiet dębowy został odnowiony i zabezpieczony specjanym, wodorozcieńczalnym lakierem do podłóg sportowych marki HartzLack - APU 2 SPORT SYSTEM. Jest to lakier stworzony specjalnie z myślą o tego typu obiektach sportowych jak sale gimnastyczne, przedszkola, sale taneczne itp.

 HartzLack nagrodzony w kategorii lakiery i impregnaty do drewna. 

 

 HartzLack nagrodzony w kategorii "LAKIERY i IMPREGNATY DO PODŁÓG DREWNIANYCH"

 

Lakiery skutecznie zabezpieczają powierzchnie drewniane, ale znajdują również inne zastosowanie. Branża wędkarska jest jednym z takich miejsc. Lakierem zabezpiecza się woblery czyli sztuczne przynęty imitujące naturalny pokarm ryb drapieżnych (ryby, owady, płazy itp.),

Uprzejmie informujemy, że marka HartzLack jest świeżo po kolejnej bardzo prestiżowej inwestycji. Zadaniem firmy wykonawczej Łodziński Parkierty z Wałbrzycha była odnowa podłogi pałacowej na Zamku Książ. Inwestor stawiał bardzo wyśrubowane warunki w zakresie twardości i odporności użytych lakierów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YOUTUBE. 

Znajdziecie tam Państwo mnóstwo ciekawych materiałów dotyczących zastosowania produktów Hartzlack a także ciekawostek z dziedziny parkieciarstwa i nie tylko! Baza filmów stale się powiększa - zapraszamy!

 

Bardzo miło nam jest poinformować Państwa,

że 9 czerwca 2017 w hotelu Venecia Palace Warszawa

marka HartzLack otrzymała tytuł

Budowlanej Marki Roku 2017

w kategorii lakiery i impregnaty do drewna.

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.