Wszystkie dzieci chciałyby mieć piękną salę gimnastyczną w swojej szkole. Odpowiedzialni Dyrektorzy muszą też myśleć o bezpieczeństwie uczniów i możliwościach finansowych realizacji takiego celu. Szukasz pewnego wykonawcy w najlepszej cenie, niezawodnego i sprawdzonego w setkach sal sportowych systemu lakierowania podłóg sportowych? System lakierowania HartzLack TRWAŁY PARKIET - odnowi każdą sportową podłogę bezpiecznie i na długie lata.

 

 

 

Bardzo miło nam jest poinformować Państwa, że 9 czerwca 2017 w hotelu Venecia Palace Warszawa marka HartzLack otrzymała tytuł Budowlanej Marki Roku 2017 w kategorii lakiery i impregnaty do drewna

 

20-letni parkiet dębowy został odnowiony i zabezpieczony specjanym, wodorozcieńczalnym lakierem do podłóg sportowych marki HartzLack - APU 2 SPORT SYSTEM. Jest to lakier stworzony specjalnie z myślą o tego typu obiektach sportowych jak sale gimnastyczne, przedszkola, sale taneczne itp.

Lakiery skutecznie zabezpieczają powierzchnie drewniane, ale znajdują również inne zastosowanie. Branża wędkarska jest jednym z takich miejsc. Lakierem zabezpiecza się woblery czyli sztuczne przynęty imitujące naturalny pokarm ryb drapieżnych (ryby, owady, płazy itp.),

 HartzLack nagrodzony w kategorii lakiery i impregnaty do drewna. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YOUTUBE. 

Znajdziecie tam Państwo mnóstwo ciekawych materiałów dotyczących zastosowania produktów Hartzlack a także ciekawostek z dziedziny parkieciarstwa i nie tylko! Baza filmów stale się powiększa - zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że marka HartzLack jest świeżo po kolejnej bardzo prestiżowej inwestycji. Zadaniem firmy wykonawczej Łodziński Parkierty z Wałbrzycha była odnowa podłogi pałacowej na Zamku Książ. Inwestor stawiał bardzo wyśrubowane warunki w zakresie twardości i odporności użytych lakierów.

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.