Zbliża się czas przerwy wakacyjnej. Dla uczniów to okres odpoczynku i nabrania sił.  Dla władz szkoły to okres realizacji remontów oraz przygotowań do nowego roku szkolnego. Z pewnością nie jest to okres wolny dla Państwa drodzy Dyrektorzy szkół, bo to często na Was spada obowiązek koordynacji prac remontowych, wypełniania skomplikowanych wniosków oraz nerwowych negocjacji z wykonawcami i firmami realizującymi wybrany zakres prac. Lato, słońce aż chciałoby się odpocząć a na głowie wiele problemów niezakończonego roku.

 

Szanowni Państwo jesteśmy najlepszymi specjalistami od nadania nowego blasku starym zniszczonym podłogom parkietowym jakie często wymagają odnowy i troski a stanowią przecież doskonałą wizytówkę tego jak prezentuje się Państwa szkoła i jak czują się w niej uczniowie i nauczyciele. Dziś po inwestycjach termomodernizacyjnych, nowych elewacjach i przyszkolnych orlikach przychodzi czas również na odnowę naturalnych drewnianych podłóg, które w szybki sposób dzięki naszemu wsparciu mogą zyskać nowe życie.

      

 

Wiodąca pozycja czołowego producenta profesjonalnych lakierów do parkietów od ponad 25 lat sprawiła, że nasze rozwiązania cechuje bardzo wysoka trwałość poparta certyfikatami, rekomendacje najlepszych polskich parkieciarzy, czy wielokrotny tytuł Budowlanej Marki Roku 2017, 2019. Dzięki wyborze produktów marki HartzLack podłoga w Państwa szkole raz odnowiona będzie trwała i piękna przez wiele lat.

 

Co możemy Państwu zaproponować:

1) Bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie inspekcji drewnianej podłogi i wyborze najlepszego rozwiązania do lakierowania.

2) Bezpłatną pomoc przy wyborze sprawdzonego wykonawcy - dzięki czemu oszczędzą Państwo nerwy związane z wyborem właściwego, terminowego parkieciarza o co dziś nie jest łatwo

3) Wiemy, że szkoły to jednostki budżetowe. Są oczywiście możliwe dotacje ale Kryterium Ceny jest najważniejsze dlatego zaoferujemy Państwu najlepszą możliwą cenę udzielając specjalnych rabatów inwestycyjnych dla szkół. Powiemy ile lakieru jest dokładnie potrzebne i obsłużymy logistycznie całość inwestycji nie pobierając za to dodatkowych kosztów dając gwarancję finalnego przewidywalnego efektu.

4) Szkoła a szczególnie sale gimnastyczne to miejsca gdzie pomimo ciągłych aktywnych zajęć uczniowie muszą czuć się bezpieczni, nie mogą być narażeni na niepotrzebne urazy i kontuzje. Użyte lakiery muszą spełniać wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa: trudnozapalność, antypoślizogowość zachowując jednocześnie bardzo wysokie parametrach odpornościowe na ścieranie. Nasze systemy spełniają te wszystkie parametry.

5) Bezpłatne szkolenie personelu sprzątającego aby uzyskany efekt pięknego nowego parkietu jak najdłużej cieszył oczy uczniów, rodziców i nauczycieli oraz specjalny GRATIS, który pomoże ten efekt uzyskać.

 


Szczegółowe, karty techniczne, normy, certyfikaty przykładowego lakieru ekologicznego, wodorozcieńczalnego (Kliknij tutaj>>>system HartzLack APu-2 Sport System<<<)

 

Wiemy, że szkoła to dla Państwa drugi dom i dziękujemy za uwagę jaką ją darzycie.
W tym domu drewniane podłogi też mogą wyglądać tak jak na zdjęciach ilustrujących przykładowe realizacje naszych certyfikowanych, sprawdzonych i pewnych parkieciarzy.

Jeżeli po przeczytaniu artykułu uświadomili sobie Państwo, że Wasze sale wymaga zastosowania MAGICZNEGO RENOWATORA HARTZLACKA to prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z naszych Doradców Technicznych celem umówienia się na niezobowiązującą bezpłatną wizytę diagnostyczną podczas, której poznacie Państwo możliwe rozwiązania lista kontaktów poniżej:

Region północny-wschód
(mazowieckie, podlaskie)
Karol Domański tel. 602 177 407, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region północny
(zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)
Daniel Samaszko tel. 606 733 990, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region południowo-centralny
(dolnośląskie, opolskie, łódzkie, śląskie, małopolskie)
Paweł Kozłecki tel. 660 798 207, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region południowy-wschód
(podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie)
Kamil Mergalski tel. 600 925 295, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region Lublin
Marcin Potocki tel. 660 798 107, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.